Çözüm Ortaklarımız

Londra’da eğitim sektörünün tüm alanlarında faaliyet gösteren firmalarımız ile İngiltere’nin öncü kuruluşlarından biri olmanın hedeflerini taşımaktayız. Bu kapsamda 3 farklı firmamız ile Londra’da hizmet vermekteyiz.

Intech Centre

Eğitim, Kariyer Danışmanlığı ve Sınav Merkezi - Londra / Birleşik Krallık
17 yıldır İngiltere’de faaliyet gösteren firmamız Londra’nın önde gelen eğitim, kariyer danışmanlığı ve sınav merkezlerinden biridir. Firmamız başta İngiltere Hükümeti olmak üzere Avrupa Birliği ile de iş birliği içinde çalışmalarını yürütmektedir. Intech Centre olarak Londra’da eğitim seviyesinin yükselmesi ve iş olanaklarının oluşturulması alanında faaliyet göstermekteyiz. Yılda ortalama 20 bin kişiye hizmet vermekteyiz.

ICU English

Online İngilizce Eğitim Sistemi - Londra / Birleşik Krallık
2013 yılında London School of Economics and Political Science (LSE) yüksek lisans projesi ile ilk kuruluşu gerçekleşen firmamız 3 yıllık araştırma ve geliştirme çalışmaları sonrası hizmete sunulmuştur. 5 Milyon Pound yatırım gerçekleştirilen projemiz dünyanın saygın eğitim kuruluşlarından biri olan Pearson’dan satın alınmıştır.

Glory Consulting

Eğitim Danışmanlık - Londra / Birleşik Krallık
2014 yılında kurulum çalışmalarına başlayan firmamız İngiltere’nin ve Avrupa’nın önde gelen eğitim faaliyetleri ile Türkiye’deki eğitim çalışmalarını bir araya getirme amacını taşımaktadır. Bu kapsamda İngiltere’den Türkiye’ye eğitim uzmanlarının transferinin sağlanması öncelikli hedefimizdir. Bu kapsamda Havacılık İngilizcesi eğitimleri için uzmanları ve kurum içi kalite kontrol denetimleri için çok sayıda uzman Türkiye’ye gönderilmiştir.