NETDİL Yazılım Danışmanlık Eğitim A.Ş.

NETDİL Online İngilizce, Yazılım, Eğitim Danışmanlık; merkezi Londra’da bulunan Intech Centre firmasının kardeş firması olarak 2013 yılında Ankara’da kurulmuştur. NETDİL Online İngilizce’nin amacı, İngiltere’ deki eğitim sektöründeki tecrübe ve birikimlerimizden de faydalanarak, özellikle İngilizce eğitiminde ülkemizin standartlarını yükseltmek ve İngiltere ile Türkiye arasında eğitim köprüsü kurmaktır.

Online İngilizce

Gelişen teknoloji, İngilizce eğitimi konusunda karşımıza çıkan birçok sorunu aşmamıza yardımcı oluyor. Online İngilizce;kurslara ve dil okullarına zaman ayıramayan, sınıf ortamında eğitimde kendini ifade etmekte zorlanan ve çalışma saatlerini kendi planlamak isteyen bireylere kalıcı çözümler sunmaktadır.
NETDİL Online İngilizce, İngilizcenin bütün temel becerilerini kapsayan, İngiltere Hükümeti tarafından akredite edilmiş ve dünya çapında 200.000’in üzerinde kullanıcı sayısına ulaşmış olan ICU English’in Türkiye’deki tek distribütörüdür.
Türkiye’deki adıyla NETDİL Online İngilizce Eğitim Sistemi, yalnızca dili öğretmek değil aynı zamanda dili konuşturmak ve konuşulanı anlamayı sağlayarak İngilizcenin eğitimde, dünya çapında rekabet edilebilir düzeye gelmesini sağlamaktır.

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Yurtdışında dil eğitimi almak yabancı dil öğrenimi için en etkili yollardan biridir. Başka ülkelere seyahat etmek, yeni yerler, yeni insanlar ve farklı kültürler görmenizi sağlayarak vizyonunuzu genişletecek ; bakış açınızı geliştirecek ve kendinize olan özgüveninizi arttırarak Türkiye’ ye döndüğünüzde bu gelişim günlük hayatınızda ve iş başvurularınıza sizi bir adım öne geçirecektir.
NETDİL, Amerika ve İngiltere’de bağlantılı olduğu okullar aracılığıyla, İngilizce dil eğitimi ve kültürel değişim programlarını da yürütmektedir. Özellikle İngiltere’de bulunan iş ortağımız ve kardeş firması Intech Centre sayesinde, İngilizce dil eğitimine giden öğrenciler günün her saati Türkçe olarak yardım alabilmektedirler.

Yazılım

NETDİL, yazılım alanında da faaliyetler göstermektedir.Hem Türkiye hem de İngiltere’de yazılım alanında birçok proje yürüten NETDİL,yazılımları her türlü işletim sistemi ve cihazda çalışacak şekilde tasarlamaktadır.Aynı zamanda telefon ve uzaktan bağlantı ile firma istekleri ve program güncellemeleri istediğiniz zaman yapılabilir.

Misyonumuz

NETDİL olarak:

  • Online İngilizce Eğitim Sistemi’mizin kullanımının yaygınlaştırılması,
  • Yurtdışı Dil Okulu ve Yaz Okulu öğrenci transferlerinin arttırılması,
  • Web tabanlı yazılım alanında müşteri portföyünün zenginleştirilmesi,
  • Kurumsal İngilizce Eğitim taleplerinin en iyi seviyede karşılanması,

şirket misyonumuzun içerisinde yer alan başlıca maddelerdir.